Gadżety dla komputerowych graczy

Miłośnicy różnego rodzaju gier uwielbiają również wszelkiego rodzaju gadżety. Jeszcze lepiej, gdy są one bezpośrednio związane z ulubioną grą, prawda? Postanowiliśmy zebrać listę najlepszych gadżetów, które można sprawić graczowi (pamiętaj, że prezenty można robić również samemu sobie i nie potrzeba do tego szczególnej okazji!). Co warto sprawić wielbicielowi gier komputerowych?

 

Krzesło

Jedną z podstawowych rzeczy, jakie warto sprawić graczowi, jest komfortowe krzesło. Jeśli jest on zapalonym wielbicielem tego rodzaju rozrywki, prawdopodobnie spędza na krześle bardzo dużo czasu. Niewygodny fotel lub, co gorsza, krzesło z jadalni, nie tylko spowodują dyskomfort, ale również (prędzej czy później) mogą doprowadzić do zmian w obrębie kręgosłupa i tym samym wad postawy.

Niestety, dobrej jakości krzesło jest dość kosztownym gadżetem dla gracza. Jeżeli zbliża się ważna okazja, na którą można by je zakupić, warto wykorzystać możliwości, jakie dają szybkie kredyty. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie udało się zebrać wystarczającej kwoty na to, by zakupić takie krzesło za własne środki.

biurko gamingowe

Myszka gamingowa

 

Kolejną propozycją gadżetu dla wielbiciela gier komputerowych, jest gamingowa myszka. To ważne, aby wybrać model dedykowany dla graczy – zazwyczaj posiada on dodatkowe przyciski, pod które można podpiąć specjalne ruchy bohaterów gdy, a dodatkowo – charakteryzuje się znacznie krótszym czasem reakcji.

Choć myszka gamingowa jest zdecydowanie tańszym akcesorium niż krzesło, dobry model to wydatek rzędu kilkuset złotych. Jeśli w chwili obecnej własne środki nie pozwalają na zakup takiego gadżetu – pomocne mogą okazać się szybkie kredyty, dzięki którym obdarowywany gracz komputerowy wpadnie w szczery zachwyt.

 

Pojemny kubek

 

Kubek to zdecydowanie budżetowy pomysł na prezent dla gracza, chyba że… wybierzemy model z dodatkowymi „efektami”. W sprzedaży dostępne są nie tylko kubki o zwiększonej pojemności (tak, by gracz nie musiał ciągle odrywać się od zabawy), ale również modele podgrzewane (kto lubi pić zimną kawę?), a także takie, które motywem nawiązują do różnych gier komputerowych.

Przed zakupem takiego podarunku warto upewnić się, jaką dokładnie grę uwielbia gracz. Wiele tytułów brzmi dość podobnie do siebie, a szkoda by było, żeby zamiast uśmiechu pełnego radości, na twarzy obdarowywanego pojawiła się konsternacja i zdziwienie.

Słuchawki bezprzewodowe

 

Wśród praktycznych gadżetów znajdują się również słuchawki bezprzewodowe, dzięki którym gracz może oddać się przyjemnej zabawie z dźwiękiem z gry, bez względu na porę dnia czy nocy. Dlaczego model bezprzewodowy? Gdyż zapewnia on zdecydowanie więcej swobody podczas zabawy, a dodatkowo, maleje ryzyko przypadkowego uszkodzenia słuchawek na przykład przy gwałtownym odsunięciu się od biurka na krześle.

Wyżej wskazane gadżety dla graczy komputerowych są jedynie przykładowe. Jeśli osoba, która ma otrzymać prezent, posiada już wszystkie te przedmioty, warto poszukać innych rozwiązań – sklepowe półki aż uginają się od zabawnych i praktycznych gadżetów!

 

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *